Laan van Beek en Royen 39, 3701 AK  Zeist

Huisartsenpraktijk Widar

Huisartsen                                      
Christine Huntjens                030 - 69 13 584
Toyna v Walré de Bordes     030 - 26 79 752
Anne van Engelen                030 - 69 17 929
Nienke Smitsman                 030 - 69 13 576

E-mail                                     

link naar een e-mail formulier (voor niet medische zaken:
inschrijven als patiënt, nieuw adres doorgeven, etc.)
link naar Patiëntportaal (voor medische zaken)
link naar downloaden Zorg4Zeist App (Patiëntportaal
via uw smartphone)
link naar formulier voor opmerkingen en suggesties ter verbetering

Voor spoed buiten kantooruren
Huisartsenpost                     088 - 130 9610

Levensbedreigende situaties 
Ambulance                          112

Praktijkverpleegkundige
Henriette Jansen                 via nummer eigen huisarts

Praktijk ondersteuner GGZ

Margreet Florentinus           via nummer eigen huisarts
Marnix Wardenier               via nummer eigen huisarts


Therapeuten Widar

Fysiotherapeuten
Ine Hofman                          030 - 69 32 846 
ine.hofman@widar.nl
Karen Griffioen                    030 - 69 32846
karen.griffioen@widar.nl
Remko van Groenigen        030 - 69 32 846 
remko.van.groenigen@widar.nl
Mariska de Rooij                  030 - 69 32 846
mariskaderooij@outlook.com

Kunstzinnige therapie
Ellie van Dijk                        030 - 69 20 150 
ellie.van.dijk@hotmail.com

Euritmie therapie
Sabine Hansemann             030 - 69 20 150

Diëtiste
Annemieke Zeilstra              06 - 40 40 88 56 
info@even-wicht.nl

Uitwendige therapie
Sacha van Veen                  06 - 23 06 29 51 
svanveenwidar@gmail.com

Biografische gesprekken
Margreet Florentinus           06 - 51 11 26 19
info@margreetflorentinus.nl 

Muziektherapie
AnnaMaria van Keulen        030 - 69 20 150    of   06 - 24 80 10 74
info@muziektherapieheuvelrug.nl

Integratieve kindertherapie
Naomi Noa                        06 - 12 97 48 46
info@kinderpraktijknoa.nl

 

Socrateslaan 22a, 3707 GL Zeist

Consultatiebureau Widar

Jeugdverpleegkundige
Sylvia Stroink                       030 - 69 75 681
sylvia.stroink@widar.nl

Jeugdarts
Desiree van Klaveren          telefonisch via Sylvia Stroink
desiree.van.klaveren@widar.nl       

Verpleegkundige                                                                                                                                          
Rinske Gauw                         telefonisch via Sylvia Stroink
rinske.gauw@widar.nl